SUPER PRSIA štíhla línia + krém – Zväčšenie a spevnenie pŕs prirodzenou cestou

3
2829
super prsia

Super PRSIA + štíhla línia je veľmi kvalitný výživový doplnok určený pre ženy. Výhodou je, že produkt možno užívať v ktoromkoľvek veku, takže je úplne bezpečný. Je vyrobený čisto na rastlinnej báze, takže žiadnych nepríjemných vedľajších účinkov sa nemusíte obávať.  Tento produkt je účinný v mnohých oblastiach. Okrem toho, že zabezpečí aby vaše prsia boli väčšie a pevnejšie, stará sa aj o vaše zdravie a štíhlu líniu. Reguluje priebeh menštruačného cyklu, zmierňuje menštruačné bolesti a nepríjemné obdobie menopauzy alebo klimaktéria. Pre zvládnutie ťažkého obdobie každej ženy, menopauzy, vám odporúčam skvelý výživový doplnok Menox 45, ktorý tu tiež nájdete. 🙂

VÝHODY

 • 100% čisto prírodný produkt
 • Možno ho užívať v každom veku
 • Môže sa kombinovať s hormonálnou antikoncepciou (HAK)
 • Zlepšuje váš celkový zdravotný stav
 • Je bez lekárskeho predpisu
 • Veľké množstvo spokojných zákazníčok
 • Reguluje menštruačný cyklus
 • podporuje rast a pevnosť poprsia
 • podporuje trávenie
 • udržuje vašu pokožku zdravú
 • posilňuje imunitný systém
 • zmierňuje prvé príznaky menopauzy

DÁVKOVANIE

 • 3 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody (1 tableta ráno, poobede, večer)
 • Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov odporúčam užívať najskôr štartovacie (základné) balenie a neskôr ho doplniť o zvyšné dve pokračovacie balenia.
 • Pre udržanie optimálnych výsledkov odporúčam taktiež užívať Super PRSIA + štíhla línia každých 6 mesiacov balenie s 90 tabletami.

ZLOŽENIE

 • Prípravok je len na čistej prírodnej báze.
 • Každá tableta obsahuje: Palma plazivá, Senovka grécka, Dioskórea huňatá, Fenikel obyčajný, Benedikt lekársky, aminokyselina L-tyrozín, riasy, Angelika čínska, Damiána, Srdcovník obyčajný
 • Všetky tieto rastliny podporujú rast a pevnosť pŕs, zvyšujú sexuálny apetít, podporujú trávenie, pomáhajú prekonať prvé príznaky menopauzy, podporujú imunitný systém a zdravie pokožky, udržujú vaše telo krásne a štíhle a mnoho iného.
 • podrobnejšom zložení tohto prípravku si viac môžete prečítať nižšie. 

Super PRSIA KRÉM

 • Okrem samotných tabliet si môžete objednať aj krém Super PRSIA.
 • Tablety pôsobia na vnútornú krásu a zdravie vašich pŕs, krém sa postará o ich pekný vzhľad.
 • Pokožku hydratuje a zanecháva ju pružnú a jemnú, dokonca aj v zrelšom veku. Výrazné účinky tohto krému môžete spozorovať už po 20 dňoch jeho užívania.
 • Pre dosiahnutie 100% výsledkov odporúčam používať krém spolu s tabletami Super PRSIA + štíhla línia. 😉

Super PRSIA CENA

Výhodou výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia je, že si ho môžete objednať v rôznych balíčkoch, presne podľa toho, čo Vám vyhovuje.

 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK (30 tabliet) – 19,90€ (DOPRAVA ZADARMO)

 POKRAČOVACIE BALENIE (90 tabliet) – 29,90€ (DOPRAVA ZADARMO)

 KOMPLETNÁ PROCEDÚRA (180 tabliet) – 49,90€ (DOPRAVA ZADARMO)

(Price)

Email Previews

Builder

Builder

Page Testing

Interactive Testing

Spam Filter Tests

500,000 Tracking Opens

Your text

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK

(30 tabliet)

19,90€

ZÁKLADNÉ BALENIE

DOPRAVA ZADARMO

POKRAČOVACIE BALENIE

(90 tabliet)

29,90€

VÝHODNÁ PONUKA

DOPRAVA ZADARMO

KOMPLETNÁ PROCEDÚRA

(180 tabliet)

49,90€

VÝBORNÁ CENA

DOPRAVA ZADARMO

ZVÝHODNENÉ BALÍČKY

 Super PRSIA štíhla línia (30 + 10 tabliet) + Super PRSIA krém 50 ml – 29,90€ (UŠETRÍTE 0,40€)

 Super PRSIA štíhla línia (90 tabliet) + Super PRSIA krém 50 ml – 34,90€ (UŠETRÍTE AŽ 10,40€)

 Super PRSIA štíhla línia (180 tabliet) + Super PRSIA krém 50 ml – 49,90€ (UŠETRÍTE AŽ 14,40€)

 Super PRSIA krém 50 ml – 11,90€ (UŠETRÍTE AŽ 2€)

PLAN

Number

minutes

Price

Price

Price for 1 minute

Price for 1 minute

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK + KRÉM

29,90€

30 + 10 tabliet

UŠETRÍTE 0,40€

POKRAČOVACIE BALENIE + KRÉM

34,90€

90 tabliet

UŠETRÍTE 10,40€

KOMPLETNÁ PROCEDÚRA + KRÉM

49,90€

180 tabliet

UŠETRÍTE 14,40€

Super PRSIA KRÉM

11,90€

50 ml

UŠETRÍTE 2€

VIANOČNÉ BALENIE

 Super PRSIA štíhla línia (30 tabliet) + Beauty – vlasy, koža nechty (30 tabliet zadarmo) – 19,90€ (UŠETRÍTE AŽ 9,90€ + DOPRAVA ZADARMO)

 Super PRSIA štíhla línia (90 tabliet) + Beauty – vlasy, koža nechty (60 tabliet zadarmo) – 29,90€ (UŠETRÍTE AŽ 15,90€ + DOPRAVA ZADARMO)

 Super PRSIA štíhla línia (180 tabliet) + Beauty – vlasy, koža nechty (60 tabliet zadarmo) – 49,90€ (UŠETRÍTE AŽ 15,90€ + DOPRAVA ZADARMO)

NEVÝHODY

 • Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotný a dojčiace ženy.
 • Taktiež nie je vhodný pre ženy, ktoré nedovŕšili vek 18 rokov.
 • Používanie tohto prípravku odporúčam prekonzultovať so svojim lekárom.

UPOZORNENIE

Na trhu sa nachádza množstvo rôznych prípravkov na zväčšenie a spevnenie poprsia, ktoré sľubujú požadovaný účinok. Mnoho žien už doplatilo na tieto produkty, ktoré sa snažia priblížiť výrobku Super PRSIA + štíhla línia. Vyhodili množstvo peňazí a neúspešne. Preto pozorne zvážte, akému výrobku dáte prednosť, aby ste to neskôr nemuseli ľutovať. Taktiež výrobok kupujte a objednávajte len od overeného predajcu. Predídete tak nepríjemným komplikáciám. Certifikovaný a overený výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia si môžete zakúpiť tu.

RECENZIE

Produkt Super PRSIA + štíhla línia zožal úspech vďaka mnohým spokojným ženám rôzneho veku. Vďaka svojim účinkom má stálu klientelu žien, ku ktorým sa stále pridávajú nové a spokojné zákazníčky. 🙂 

OSOBNÁ SKÚSENOSŤ

Výživový doplnok Super PRSIA štíhla línia + krém som začala užívať približne pred rokom. Vtedy som sa začala venovať fitness a zdravému životnému štýlu. Žiaľ, počas cvičenia som prišla o množstvo tuku v oblasti pŕs, a tak sa mi zmenšili asi o 2 konfekčné veľkosti. To, odkiaľ tuk pôjde dole a najmä v tejto oblasti, si žiadna z nás nevyberie. Trápilo ma to, pretože som vždy mala väčšiu veľkosť ale cvičením sa to zmenilo. Cvičiť som prestať nechcela, na plastickú operáciu som nemala peniaze. Silikóny môžu priniesť aj rôzne problémy, či už po zdravotnej alebo estetickej stránke. A to nehovorím o tej bolesti, ktorá sa dostaví po zákroku.

Hľadala som preto inú možnosť ako opäť získať späť moju veľkosť. Natrafila som na tieto super tabletky na zväčšenie pŕs spolu aj s krémom. Prvé výsledky boli úžasné! Asi po 4 dňoch som mala krásne vyčistenú pleť a približne po týždni ma čakalo prekvapenie. O 2 cm väčší hrudník!!! 😛 Mala som neskutočnú radosť, pretože moje prsia boli konečne väčšie a pevnejšie. Celkovo to bolo aj pocite, že máte prsia plnšie a ťažšie. Zašla som aj k lekárovi aby som si tieto účinky overila. Tabletky som mohla kombinovať spolu s antikoncepciou a nezadržiavali žiadnu vodu. Konečne mám prsia aké som vždy chcela! A čo je pre mňa veľké plus, sú krásne, zdravé a prirodzené! 😉 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

1. Je užívanie prípravku Super PRSIA + štíhla línia pre mňa bezpečné?

Tento prípravok slúži ako výživový doplnok. Je vytvorený len na rastlinnej báze bez pridania zbytočných chemických látok. Každá zložka prešla mnohými testami nezávadnosti a čistoty, takže sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov. Samotný predaj doplnku je povolený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

2. Pre koho je tento výživový doplnok určený?

Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je určený pre ženy v každom veku. Nemá žiadne obmedzenia, takže siahnuť po ňom môžete pre rôzne príčiny. Najčastejšie sú to ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou či vzhľadom svojich pŕs, a tak sa ho snažia prirodzenou cestou zmeniť. Ďalšou kategóriou sú ženy po dojčení, ktorých prsia stratili svoj pôvodný tvar. Najčastejšie ich trápia ochabnuté prsia, ktorým tento doplnok vráti ich pevnosť. No a v neposlednom rade sú to ženy po 45. roku života, najmä v období menopauzy. Výživový doplnok im pomáha zmierniť nepríjemné príznaky menopauzy a vrátiť im silu do života! 🙂

3. Kedy môžem očakávať prvé výsledky?

V prvom rade je veľmi dôležité si uvedomiť, že sme každá iná. U niektorej sa výsledky dostavia skôr a u inej je potrebná istá dávka trpezlivosti. Výsledky sa ale v 95% vždy dostavia a zákazníčky sa tak môžu pýšiť väčším dekoltom, minimálne o 1 konfekčnú veľkosť. Pre ženy do 30 rokov sú viditeľné výsledky už po prvých dňoch užívania, približne po 5 dňoch. U starších žien je to približne tých 10-14 dní. Dôležité je pravidelné a hlavne správne užívanie prípravku.

4. Čo mám robiť pre maximálne výsledky?

Pre dostavenie optimálnych výsledkov odporúčam najskôr použiť štartovacie balenie, v ktorom sa nachádza 30 tabliet. Neskôr k nemu pridať zvyšné dve pokračovacie balenia spolu s krémom. Pre udržanie týchto výsledkov je vhodné užívať balenie s 90 tabletami ešte ďalších 6 mesiacov. 🙂

3 KOMENTÁRE

 1. Dobrý deň
  Objednala som si štartovací balíček a chcem sa opýtať či pokracovacie balenie treba začať brať hneď po dobrati startovacieho balíčka alebo tam má byť nejaká pauza. Ďakujem

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here